Ekol Kiralık Çadır ve Organizasyon, daima en iyiyi ve en kaliteliyi hedefleyerek sektöründe zirveye oynamaktadır. Organize ettiğimiz tüm etkinliklerde, birinci sınıf kalitede ve dayanıklı ürünlerimizle öncelikle iş güvenliği düşünülerek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

 

9 m2 den, 9.000 m2 ye kadar farklı modellerde kiralık çadırlarımızla, iklimlendirme ( ısıtma – soğutma) aydınlatma, süsleme, zemin-poyum ve halı kaplaması gibi ihtiyaç duyacağınız tüm kiralık sistemlerle birlikte organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

 

Açılış töreni & Kongre & Nişan & Düğün & Davet & Kokteyl & fuar & Ramazan etkinlikleriniz için çadır ve aksesuarları kiralama alanında hizmet vermekteyiz. Alanında uzman, dinamik kadromuz ve iş disiplinimiz ile misafirlerinizi ağırlamak için sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek tek amacımız.

 

Ekol Kiralık Çadır olarak firmamız 2012 yılından bu yana kiralık çadır ve organizasyon sektöründe edinmiş olduğu 10 yıllık engin tecrübe ve iş bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektörde saygın ve belirgin yerini almaya devam etmektedir. Yenilikçi, yaratıcı, kaliteli ve müşteri odaklı iş anlayışımızla tercih edilen bir firma olmaya devam etmekteyiz.


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

0535 856 24 89